• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Електронна система реєстрації до дошкільних навчальних закладів

/Files/images/2016/kartinki/Снимок2.jpg

Електронна система реєстрації до дошкільних навчальних закладів.

Будь-яку дитину, що проживає у Харківської області, в чергу в дитячий навчальний заклад можна поставити за допомогою сайту Департаменту науки і освіти ХОДА (http://dniokh.gov.ua/). Черга в дитячі садки є електронною, і для того, щоб включити до неї дитину не обов'язково йти до керівництва закладу.

Батьки самі можуть вибрати дошкільний заклад в потрібному регіоні області. Через інтернет-ресурс на офіційній сторінці ДНЗ можна ознайомитися з роботою садка, спеціалізацією та його колективом, проглянути фотографії, історію і основні досягнення.

Обов'язковою умовою зарахування дитини в дошкільний навчальнийзаклад в електронному вигляді є заповнення одним з батьків реєстраційної форми. До неї вносяться особисті дані: прізвище, ім'я, та по батькові дитини, дата народження, серія і номер свідоцтва про народження, дані про батьків, телефон і електронна адреса для зв'язку (але ці дані не доступні останнім відвідувачам сайту).При успішній реєстрації заявки встановлюється статус «Зареєстровано в черзі».

Після обробки електронної заявки змінюється статус і в разі появи статусу «В черзі»можна побачити номер в черзі у вибране ДНЗ.

Як тільки в садку звільнилося місце в групі потрібного віку (або ж є вільним на даний час) – батьків повідомляють в електронному і телефонному режимі про можливість зарахування дитяти в садок.

Реєструватися можна лише один раз в один садок. Якщо ж черга у вибраний садок велика, працівники Департаменту освіти можуть запропонувати батькам місце в іншому закладі в цьому ж районі.

Якщо в сім'ї змінюються обставини і є необхідність оформитися в інший садок, в електронному реєстрі буде така можливість. Але разом з цим неможливо стати в чергу відразу в декілька садків.

Інструкція користування

Для подачі заяви Вам необхідно зайти на сайт Департаменту науки і освіті Харківської обласної державної адміністрації, активувати вкладку «До уваги батьків» і перейти на сайт «Електронна система реєстрації до дошкільних навчальних закладів Харківської області», далі «Електронна система реєстрації до ДНЗ» http://sadik.kh.ua/.

На сайті «Електронна система реєстрації до ДНЗ» надана повна інформація про дошкільні навчальні заклади Харківської області. У правій колонці сайту в графі «Оберіть ДНЗ» можливо ознайомитися з повною та скороченою назвою ДНЗ, типом, формою власності, типом місцевості, поштової адресою, ПІБ керівника, мовою навчання та іншою інформацією про ДНЗ.

Все НЗ систематизований по місце розташуванню, тобто можливо не лише вибрати район Харківської області, але і сіло, селище, місто і тому подібне. Для подачі заявки у вибраний ДНЗ користувачеві сайту необхідне зареєструватися.

Для цього у верхньому правому куті натиснути кнопку «Реєстрація» і ввести необхідні дані в анкеті реєстрації. Необхідно заповнити всі обов'язкові поля, які відмічені знаком «*» (зірочка). Після заповнення анкети і натиснення кнопки «Зареєструватись», необхідно проглянути вказаний в анкеті електронний ящик (електронну пошту) та активувати обліковій запис, використовуючи кнопку активації в електронному листі.

Подати заявку можна лише в один дитячий садок, в разі повторній подачі заявки одним і тим же користувачем, друга заявка не розглядатиметься модератором.

Надалі, зайшовши під своїми обліковими даними (логіном і паролем), заявник може побачити статус заявки, який встановлює модератор сайту.

Реєстрація на сайті

Кiлькiсть переглядiв: 2478