Графік проведення ДПА в 4-х класах навчальних закладів район2016/2017 навчальному році

26.04 04.05 11.05 12.05 16.05 17.05 18.05 23.05
1 Дергачівський НВК ”ЗШ-ДЗ” 09-10 Укр.мова (письмово) Математ. (письмово) Літ.чит. (письмово) Поставнича Л.В.
2 Дергачівський ліцей №2 09-00 Укр.мова (письмово) Волкова О.М. Математ. (письмово) Літ.чит. (письмово)
3 Дергачівська гімназія №3 09-00 Літ.чит. (письмово) Платоненко О.С. Математ. (письмово) Укр.мова (письмово)
4 Малоданилівський ліцей 09-20 Літ.чит. (письмово) Серенко В.М. Математ. (письмово) Укр.мова (письмово)
5 Пересічанський НВК Укр.мова (письмово) 10-30 Літ.чит. (письмово) Платоненко О.С. Математ. (письмово)
6 Солоницівський колегіум 09-55 Математ. (письмово) Літ.чит. (письмово) Укр.мова (письмово) Гомонілова Є.О.
7 Солоницівська ЗШ №2 08-55 Укр.мова (письмово) Математ. (письмово) Літ.чит. (письмово) Прасол І.О.
8 Солоницівська гімназія №3 09-25 Літ.чит. (письмово) Скрипка К.С. Математ. (письмово) Укр.мова (письмово)
9 Слатинський НВК 08-50 Літ.чит. (письмово) Прасол І.О. Укр.мова (письмово) Математ. (письмово)
10 Козачолопанський НВК 08-50 Літ.чит. (письмово) Математ. (письмово) Укр.мова (письмово) 4-Б Волкова О.М Укр.мова (письмово) 4-А
11 Вільшанська ЗШ 10-30 Літ.чит. (письмово) 09-25 Укр.мова (письмово) Прасол І.О. Математ. (письмово)
12 Прудянська ЗШ 08-55 Укр.мова (письмово) Математ. (письмово) 08-55 Літ.чит. (письмово) Марєйкіна О.Л.
13 Черкаськолозівська ЗШ 08-55 Літ.чит. (письмово) Сорока О.В. Математ. (письмово) Укр.мова (письмово)
14 Русько-Лозівський НВК 10-00 Укр.мова (письмово) Клочко Г.Г. Математ. (письмово) Літ.чит. (письмово)
15 Подвірський НВК 08-50 Літ.чит. (письмово) Щербаченко Л.О. Математ. (письмово) Укр.мова (письмово)
16 Великопроходівський НВК 09-25 Укр.мова (письмово) Гомонілова Є.О. Математ. (письмово) Літ.чит. (письмово)
17 Токарівський НВК 09-25 Укр.мова (письмово) 09-25 Математ. (письмово) Нєстєров Д.Є. Літ.чит. (письмово)
18 Безруківський НВК 09-25 Математ. (письмово) Нєстєров Д.Є. Укр.мова (письмово) Літ.чит. (письмово)
19 Ветеринарний НВК 09-25 Укр.мова (письмово) 09-25 Математ. (письмово) Сорока О.В. Літ.чит. (письмово)
20 Цупівський НВК 08-55 Математ. (письмово) Укр.мова (письмово) 08-55 Літ.чит. (письмово) Поставнича Л.В.
21 Протопопівський НВК 9.25 Літ.чит. (письмово) 9.25 Укр.мова (письмово) Островной В.В. 9.25 Матем. (письмово)
22 Дворічнокутянська ЗШ Укр.мова (письмово) Прасол І.О. Математ. (письмово) Літ.чит. (письмово)
23 Полівський НВК 12-20 Укр.мова (письмово) 12-20 Математ. (письмово) Островной В.В. Літ.чит. (письмово)
24 Дергачівський НВК №1 Літ.чит. (письмово) 09-10 Математ. (письмово) Клочко Г.Г. Укр.мова (письмово)
25 Солоницівський НВК "Перлина" Укр.мова (письмово) 9.20 Літ.чит. (письмово) Волкова О.М. 9.20 Математ. (письмово)


Кiлькiсть переглядiв: 1169