Склад керівників районних методичних об’єднань

РМК відділу освіти

№п/п ПІБ керівника РМО Повна назва ЗНЗ, у якомувін працює Предмет
1. Василець Володимир Олександрович Полівський НВК Основи правознавства
2. Скребець Наталія Сергіївна Козачолопанський НВК Зарубіжна література та російська мова
3. Бугай Валентина Михайлівна Дергачівська гімназія №3 Образотворче мистецтво, художня культура
4. Подвальнюк Галина Михайлівна Козачолопанський НВК Біологія
5. Корнус Ірина Вікторівна Малоданилівський ліцей Хімія
6. Попова Оксана ОлександрівнаДергачівський ліцей №2 Музичне мистецтво
7. Мокринська Олена Петрівна Дергачівський НВК «ЗШ-ДЗ» Географія
8. Омельченко Тамара Анатоліївна Пересічанський НВК Економіка
9. Святенко Алла Олександрівна Пересічанський НВК Основи здоров’я
10. Кириченко Світлана Вікторівна Пересічанський НВК Історія
11. Тараненко Тетяна Іванівна Дергачівська гімназія №3 Математика
12. Желтобрюх Світлана Миколаївна Дергачівський НВК «ЗШ-ДЗ» Фізична культура
13. Булавіна Людмила Іванівна Дергачівська гімназія №3 Українська мова та література
14. Колісніченко Наталія Володимирівна Прудянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Обслуговуюча праця
15. Карташов Віталій Сергійович Дергачівська гімназія №3 Технічна праця
16. Загайнова Ганна Сергіївна Малоданилівський ліцей Інформатика
17. Прасол Ірина Олександрівна Безруківський НВК Природознавство
18. Дмитрук Віктор Григорович Токарівський НВК Захист Вітчизни
19. Колісник Наталія Миколаївна Вільшанська ЗШ Етика
20. Лалабєкян Вікторія Валентинівна Дергачівська гімназія №3 2 клас
21. Мельник Сергій ОлексійовичЦупівський НВК Фізика та астрономія
22. Ткачук Надія Олександрівна Солоницівський колегіум Французька мова, німецька мова
23. Бєляєва Ольга Василівна Дергачівська гімназія №3 Англійська мова
24. Свічкар Вікторія Іванівна Дергачівська гімназія №3 1 клас
25. Кочегарова Валентина Григорівна Дергачівська гімназія №3 3 клас
26. Андрющенко Світлана Василівна Дергачівська гімназія №3 Бібліотекарі
27. Рибак Лілія Петрівна Солоницівський НВК «Перлина» 4 клас
28. Пономаренко Олена Миколаївна Малоданилівський ліцей Психологи
29. Почерніна Лариса Олександрівна Дергачівська гімназія №3 Логопеди
30. Яковлєва Наталія Володимирівна Дергачівський НВК № 1 Група продовженого дня
Кiлькiсть переглядiв: 3072