Національний проект «Відкритий світ» - це проект освіти майбутнього, що стає реальністю для України вже сьогодні.

Ми створюємо нову систему шкільної освіти з потужним використанням новітніх інформаційних технологій, яка зможе виховати спеціалістів нового покоління – з високим рівнем знань, технічно освічених і конкурентних на світовому ринку.

Наша місія:

Новітні школи – нова освіта.

Ми працюємо над тим, щоб революційно змінити систему шкільної освіти в Україні, вивести її на новий рівень, зробити її сучасною і гнучкою – такою, що відповідає вимогам суспільства і світу.

Українські спеціалісти – найвищого ґатунку.

Сучасна Україна вимагає якісно нових спеціалістів – з високим рівнем знань, креативним мисленням і здатністю швидко обробляти інформацію, постійно вчитися і ефективно спілкуватися.

Підготовка спеціалістів починається зі школи, і саме тому справжні зміни мають відбутися тут. Ми бачимо свою мету в тому, щоб змінити українську школу, зробивши її максимально прогресивною та якісною.

Випускники школи з новітньою системою освіти зможуть із легкістю демонструвати всі знання і навички, яких потребує Україна майбутнього.

Україна – розвинута і конкурентоспроможна.

Завдяки спеціалістам нового рівня Україна зможе нарешті цілком проявити свій величезний потенціал на світовій арені, зарекомендувавши себе як молода і перспективна країна, в якій працюють справжні професіонали.

Українські експерти цінуватимуться на міжнародному рівні, розвиваючи національну економіку.

Вища мета – якісна освіта для кожної дитини.

Наша кінцева ціль – подолання освітньої нерівності і забезпечення найвищого стандарту освіти у кожному куточку України.

За допомогою сучасних технологій ми прагнемо забезпечити доступ кожної дитини до найкращих навчальних матеріалів і освітніх методик, що дозволить отримати якісну освіту і в маленькому селі, і у великому місті.

Суть проекту: то як ми цього досягнемо?

«Відкритий світ» створює єдиний навчально-інформаційний online простір для учнів, вчителів та батьків зі всієї України, до якого кожен учасник матиме постійний та швидкий доступ.

Ми розгортаємо безпечний освітній портал, який поєднав в собі величезну кількість навчального матеріалу (звичайного та інтерактивного) і цікаву соціальну мережу. Він забезпечить рівний доступ до освітніх матеріалів для всіх дітей України, лишаючи місцеві обмеження якості шкільної освіти в минулому.

/Files/images/infografic_WEB_5.jpg

У «Відкритого світу» 4 складові:

1. Модернізація шкіл

17 000 шкіл по всій території України буде передано новітнє мультимедійне обладнання: комп'ютери вчителів, цифрові лабораторії, мультимедійні комплекси.

2. Планшети для навчання

Портативні та зручні планшети для школярів будуть розповсюджуватись за соціально прийнятною ціною.

3. Запуск Освітнього порталу

Портал стане єдиним інформаційно захищеним майданчиком для пошуку навчальних матеріалів, спілкування, обміну досвідом та інформацією для навчання для дітей, батьків і вчителів.

4. Створення власного Інтернет-каналу

Буде побудовано національну телекомунікаційну мережу на базі технології 4G – нового покоління бездротового зв’язку. Вона з’єднає між собою всі школи, планшети школярів, комп’ютери батьків і педагогів у єдину систему. Це допоможе забезпечити однаково високий стандарт навчання у кожному куточку країни.


Кiлькiсть переглядiв: 639