• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов!

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов!

2017-11-30

/Files/images/11.gif

25 листопада 2017 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов, в якій взяли участь більше 100 учнів 8-11-х класів району.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови:

№ З/п Прізвище, ім’ я та по батькові учня Повна назва навчального закладу Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Категорія вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на олімпіаді
1 Харитонова Дар’я Романівна Солоницівський колегіум Дергачівської районної ради Харківської області 8 Марченко Валентина Олександрівна Вища 65 І
2 Оріховська Марія Олександрівна Дергачівський ліцей № 2 Дергачівської районної ради Харківської області 8 Прищенко Наталія Валеріївна Вища 64 ІІ
3 Омельченко Анастасія Сергіївна Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області 8 Гришко Валентина Іванівна Вища 59 ІІІ
4 Кісіль Анастасія Сергіївна Малоданилівський ліцей Дергачівської районної ради Харківської області 8 Калініченко Айна Вікторівна ІІ 57 ІІІ
5 Платоненко Олександр Олександрович Дергачівська гімназія № 3 Дергачівської районної ради Харківської області 9 Платоненко Олена Сергіївна Вища 79 І
6 Чікалова Валерія Володимирівна Солоницівський колегіум Дергачівської районної ради Харківської області 9 Єрофєєва Світлана анатоліївна Спец. 69 ІІ
7 Вакула Анна Сергіївна Цупівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 9 Яровинська Яна Артурівна ІІ 68 ІІ
8 Горбік Дар’я Петрівна Пересічанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 9 Тимченко Віра Миколаївна Вища 63 ІІІ
9 Камєнєв Радим Геннадійович Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області 9 Гришко Валентина Іванівна Вища 62 ІІІ
10 Кучеренко Єлизавета Андріївна Дергачівський ліцей № 2 Дергачівської районної ради Харківської області 10 Правовий Батюк Марія Михайлівна Вища 80 І
11 Фолуніна Марина Сергіївна Дергачівський ліцей № 2 Дергачівської районної ради Харківської області 10 Правовий Батюк Марія Михайлівна Вища 75 ІІ
12 Щербань Єлізавета Геннадіївна Солоницівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Дергачівської районної ради Харківської області 10 Біолого-хімічний Солошко Валентина Михайлівна Вища 77 ІІ
13 Покусай Аліна Сергіївна Дергачівська гімназія № 3 Дергачівської районної ради Харківської області 10 Української філології Бєляєва Ольга Василівна Вища 74 ІІІ
14 Пасєка Софія Романівна Солоницівска гімназія № 3 Дергачівської районної ради Харківської області 10 Суспільно-гуманітарний (історичний) Крутогуз Ірина Василівна І 71 ІІІ
15 Гужвинська Анна Олександрівна Дергачівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 10 Військово-спортивний Кісіль Наталія Сергіївна ІІ 71 ІІІ
16 Яловенко Олена Сергіївна Дергачівський ліцей № 2 Дергачівської районної ради Харківської області 11 Правовий Батюк Марія Михайлівна Вища 77 І
17 Якушко Ангеліна Євгенівна Солоницівський колегіум Дергачівської районної ради Харківської області 11 Філологічний (іноземна філологія) Марченко Валентина Олександрівна Вища 73 ІІ
18 Боровкова Анастасія Сергіївна Малоданилівський ліцей Дергачівської районної ради Харківської області 11 Біолого-хімічний Желновач Тетяна Андріївна І 72,5 ІІ
19 Курбель Юлія Олексіївна Пересічанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 11 Суспільно-гуманітарний (історичний) Кондратенко Юлія Петрівна Вища 68 ІІІ
20 Трегуб Олександра Андріївна Солоницівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Дергачівської районної ради Харківської області 11 Біолого-хімічний Костенко Світлана Василівна Спеціаліст 69 ІІІ
21 Сушко Єлизавета Іванівна Дергачівська гімназія № 3 Дергачівської районної ради Харківської області 11 Української філології Бєляєва Ольга Василівна Вища 66 ІІІ

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови:

№ з/п Прізвище,ім`я та по батькові учня Повна назва навчального закладу Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня Категорія вчителя,який підготував Кількість балів Місце зайн. на олімпіаді
1. Синявська Крістіна Сергіївна Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Дергачівської районної ради Харківської області 8 Хвостик Людмила Іванівна Вища 71 І
2. Липчанська Ангеліна Олексіївна Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Дергачівської районної ради Харківської області 8 Хвостик Людмила Іванівна Вища 64 ІІ
3. Жорник Анна Сергіївна Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Дергачівської районної ради Харківської області 8 Хвостик Людмила Іванівна Вища 60 ІІІ
4. Деменко Аліна Сергіївна Дергачівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 8 Виконувала завдання за 9 клас * Самоосвіта 79 І
5. Капусник Альона Володимирівна Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Дергачівської районної ради Харківської області 9 Капусник Віта Валеріївна Вища 59 ІІ
6. Дяченко Альона Юріївна Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Дергачівської районної ради Харківської області 9 Гришко Валентина Іванівна Вища 47 ІІІ
7. Курилко Каріна Сергіївна Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Дергачівської районної ради Харківської області 10 Універсальний Капусник Віта Валеріївна Вища 63 І
8. Золотько Артем Сергійович Дворічнокутянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Дергачівської районної ради Харківської області 10 Універсальний Костюк Людмила Олександрівна Вища 61 ІІ
9. Гончаренко Валерія Олександрівна Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Дергачівської районної ради Харківської області 10 Універсальний Капусник Віта Валеріївна Вища 54 ІІІ
10. І Христоєва Вероніка Олександрівна Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Дергачівської районної ради Харківської області 11 Універсальний Хвостик Людмила Іванівна Вища 73 І
11. Шкандрет Владислава Юріївна Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Дергачівської районної ради Харківської області 11 Універсальний Хвостик Людмила Іванівна Вища 71 ІІ
12. Гуща Яна Сергіївна Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Дергачівської районної ради Харківської області 11 Універсальний Хвостик Людмила Іванівна Вища 69 ІІІ

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови:

№ з/п Прізвище, ім’я та по батькові учня Повна назва навчального закладу Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Категорія вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на ІІ етапі
1 Беспека Єлізавета Олександрівна Солоницівський колегіум Дергачівської районної ради Харківської області 8 Куриленко Ірина Володимирівна І 55 І
2 Веряскіна Ліана Костянтинівна Солоницівський колегіум Дергачівської районної ради Харківської області 8 Куриленко Ірина Володимирівна І 52 ІІ
3 Зеленєва Софія Олександрівна Солоницівський колегіум Дергачівської районної ради Харківської області 8 Куриленко Ірина Володимирівна І 50 ІІІ
4 Шевченко Анастасія Костянтинівна Солоницівський колегіум Дергачівської районної ради Харківської області 9 Лєсна Олена Дмитрівна Вища 55 ІІ
5 Люосєва Кристина Сергіївна Солоницівський колегіум Дергачівської районної ради Харківської області 9 Лєсна Олена Дмитрівна Вища 48 ІІІ
6 Тарасов Микола Сергійович Солоницівський колегіум Дергачівської районної ради Харківської області 10 Українська філологія Лєсна Олена Дмитрівна Вища 52 ІІ
7 Амьотова Анастасія Олександрівна Солоницівський колегіум Дергачівської районної ради Харківської області 10 Українська філологія Лєсна Олена Дмитрівна Вища 49 ІІІ
8 Скринник Валерія Сергіївна Солоницівський колегіум Дергачівської районної ради Харківської області 11 Іноземна філологія (англійська) Бухарова Ольга Василівна І 46 ІІІ
Кiлькiсть переглядiв: 198