• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Районний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва

Районний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва

2017-10-09

/Files/images/2017/оратори 2017.jpg

6 жовтня 2017 року у приміщенні музею Курязької виховної колонії ім. А.С. Макаренка відбувся районний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття» (І. Федчишин).

У фестивалі взяли участь 19 конкурсантів, учнів 10 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Всі учасники підготували змістовні виступи, розкриваючи тему фестивалю. Юнаки та дівчата глибоко переконані у тому, що життя людині дається один раз і прожити його треба з честю.

За рішенням журі найкращими учасниками були визнані:

І місце

Сівіцкий Володимир, 11 клас Пересічанського НВК,

Пода Альберт, 9 клас Солоницівського колегіуму;

ІІ місце

Карпова Софія, 11 клас Дергачівського ліцею №2,

Клименко Діана, 10 клас Козачолопанського НВК;

ІІІ місце

Рудич Анастасія, 10 клас Дергачівської гімназії №3,

Ліщинська Анна, 11 клас Подвірського НВК,

Нежальський Олексій, 11 клас Безруківського НВК.

За рішенням глядачів кращою учасницею була визначена Клименко Діана, учениця Козачолопанського НВК, яка отримала титул «Глядацька симпатія».

Подякою відділу освіти відзначена також учениця Дергачівської вечірньої школи Брежнєва Юлія.

Учасники та глядачі фестивалю висловлюють подяку керівництву музею Курязької виховної колонії ім. А.С. Макаренка у особі директора Семенюка Ігора Анатолійовича та екскурсоводу музею Липчанській Олені Володимирівні.

Піднесений настрій свята прикрасили вокалісти, вихованці Солоницівського дитячого клубу «Орлятко».

ЗВЕДЕНИЙ ПРОТОКОЛ

районного етапу фестивалю ораторського мистецтва «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття» (І. Федчишин) 2017/2018 навчальний рік

Члени журі: Липчанська О.В., Бондаренко Н.П., Терехова Я.С., Лебеденко Н.М., Однокозова Т.І.

Прізвище, ім'я, по батькові учасника ЗНЗ Липчанська О.В. Бондаренко Н.П. Терехова Я.С. Лебеденко Н.М. Однокозова Т.І. Загальний бал МІСЦЕ
1. Злобіна Яна Дергачівський НВК«ЗШ–ДЗ» 9 9 9 9 9 45
2. Карпова Софія Дергачівський ліцей №2 10 10 9 9 10 48 ІІ
3. Рудич Анастасія Дергачівська гімназія №3 10 10 9 9 9 47 ІІІ
4. Рижих Ксенія Малоданилівський ліцей 9 9 9 9 9 45
5. Сівіцкий Володимир Пересічанський НВК 10 10 10 9 10 49 І
6. Пода Альберт Солоницівський колегіум 10 10 10 10 10 50 І
7. Шевченко Віталій Солоницівська гімназія№3 8 9 9 9 9 44
8. Мурашова Анастасія Слатинський НВК 8 8 8 9 9 42
9. Клименко Діана Козачолопанський НВК 10 8 10 10 10 48 ІІ
10. Шкандрет Владислава Вільшанська ЗОШ 9 8 9 9 9 44
11. Курко Олександр Прудянська ЗОШ 8 8 8 9 9 42
12. Васіліу Карина Черкаськолозівська ЗОШ 9 9 8 9 9 44
13. Домилівська Юлія Русько-Лозівський НВК 8 9 10 9 9 45
14. Ліщинська Анна Подвірський НВК 9 10 10 9 9 47 ІІІ
15. Омелюженко Аліна Великопроходівський НВК 8 8 8 8 8 40
16. Нежальський Олексій Безруківський НВК 9 9 9 10 10 47 ІІІ
17. Діденко Артем Ветеринарний НВК 8 8 7 7 8 38
18. Блажко Дмитро Дворічнокутянська ЗОШ 10 9 9 8 9 45
19. Брежнєва Юлія Дергачівська вечірня школа 9 7 9 10 10 45
Кiлькiсть переглядiв: 32