"Ландау-центр"

2015-10-15

/Files/images/1/SAM_5572.JPG

Життя не стоїть на місці, постійно з’являються нові технології, здійснюються нові відкриття у науці, техніці. Ось і у Харкові працює єдиний в Україні приуніверситетський центр інтелектуального дозвілля "Ландау-центр", названий на честь видатного вченого, нобелівського лауреата, харків’янина Льва Ландау і розташований у стінах Харківського національного університету імені В.М. Каразіна

Центр створено асоціацією випускників, викладачів і друзів університету, головна мета якого - стимулювання і відродження суспільного інтересу до науки.

10 жовтня 2015 року учні 10-11 класів Дергачівського ліцею №2 за підтримки заступника директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Ігнатьєва Володимира Васильовича, ознайомилися з експозицією, яка демонструє наочні прилади й цікаві дослідження фізичних явищ, побачили голограми, чорні ящики, оптичні ілюзії, а також досліди з молекулярної фізики, які провели для них викладачі та студенти університету.

Діти дізналися багато цікавого про біологію і фізику, були учасниками різних експериментів, познайомилися зі світовими науковими досягненнями.

Учні та педагогічний колектив ліцею вдячні всім організаторам цієї пізнавальної екскурсії!

/Files/images/1/SAM_5577.JPG

/Files/images/1/SAM_5599.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 758