Дергачівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 3 «Сонечко» комбінованого типу Дергачівської міської ради Дергачівського району Харківської області

/Files/images/dnz_2015/SAM_9412.JPG

Повна назва Дергачівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №3 «Сонечко» комбінованого типу Дергачівської міської ради Дергачівського району Харківської області
Скорочена Дергачівський ДНЗ №3 «Сонечко»
Тип ДНЗ Комбінований
Форма власності Комунальна
Тип місцевості Міський
Поштова адреса 62302, Харківська область, Дергачівський район, місто Дергачі, провулок Заводський, будинок 1
Завідувач Насіка Раїса Миколаївна
Мова навчання Українська
Кількість персоналу 43 (22 – педагогічні працівники)
Кількість дітей 219
Кількість груп 8
Режим роботи 6.30 – 18.30
Групи цілодобового перебування -
Телефони 3-11-41, 068-317-38-94
Е-mail sonechko3dnz@ukr.net
Сайт http://osvitadergachi.edu.kh.ua/ doshkljn_navchaljn_zakladi/dnz/sonechko/
Нормативна наповнюваність 147
Прийнятих заявок 61
Заявок від пільговиків 12
Історія закладу Завідувач Насіка Раїса Миколаївна Дитина – найбільша з усіх цінностей світу. Її особистість, як той тендітний паросток, зможе розквітнути тільки на благодатному ґрунті. Весь наш колектив ставить перед собою питання: як створити умови, за яких кожна дитина змогла б розкрити свій талант, стати єдиною, неповторною, а головне – щасливою? Сама назва «Сонечко» уже говорить про себе. Наскільки тепло, затишно, приємно відчувають діти себе у нашому закладі. Ось уже 29 років він гостинно відкриває двері для малечі. На сьогоднішній день в дитячому садку виховується 221 дитина. Функціонує 8 груп:
  • 1 - група раннього віку;
  • 6 - дошкільних груп;
  • 1 - група компенсуючого типу (логопедична).
Самі найменші мешканці нашого закладу – це група раннього віку. В ній діти починають пізнавати світ і разом із своїми друзями крокують із групи до групи, розвиваючись як особистість, збагачуючи свої знання, зростаючи веселими, талановитими, здоровими. Педагогічний колектив організовує повноцінний, гармонійний розвиток дитини дошкільного навчання. За що неодноразово був відмічений грамотами районного відділу освіти та міської ради. У садочку проводяться цікаві заняття, лялькові вистави, ігри, свята, розваги, екскурсії рідним містом, є гурток англійської мови. Приймаємо активну участь у конкурсах і фестивалі «Велика пісочниця». Все це збагачує життєвий досвід дошкільників. Велика увага приділяється роботі з батьками. Крім батьківських зборів проводяться бесіди та консультації. Стосунки педагогів та батьків будуються на засадах відвертості та взаєморозуміння. Ось так живе та працює дружній колектив дошкільного навчального закладу «Сонечко». Педагоги закладу справді прагнуть зробити життя вихованців цікавим і змістовним, ніколи не зупиняючись на досягнутому. Тому і не дивно, що відчувши теплу атмосферу піклування батьки називають садок другою домівкою для своєї дитини. Кожного ранку маленькі «сонечка» поспішають до свого дитячого садка де чекають на них люди, що сприймають дитину як найвищий прояв Божого дару.
Основні досягнення Вихованці закладу неодноразові учасники районного фестивалю дитячої творчості Велика пісочниця» Семінар завідувачів : «Активізація творчого потенціалу, виховання та розвиток талановитих дошкільнят засобами театралізованої гри» Лютий 2014 р.
Кiлькiсть переглядiв: 538